O ALLOELLO

Alloello jest marką istniejącą od początku 2015 roku. W naszej pracowni artystycznej powstają niepowtarzalne ręcznie szyte przytulanki własnego projektu. W ich powstanie wkładamy całe nasze serce i pasję. Powstają z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Priorytetem jest dla nas jakość, dlatego tworzymy zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami bezpieczeństwa, z najwyższej jakości bawełny i z atestowanym antyalergicznym wypełnieniem. Zabawki Alloello wyróżniają się na rynku rękodzieła, ponieważ jako jedne z niewielu mają nadany certyfikat CE i to w przedziale wiekowym 0-3 lat. Poświadcza on, że są bezpieczne dla najmłodszych już od narodzin, ale kochają je też starsze dzieci :). Produkty alloello są wspaniałym pomysłem na niepowtarzalny, spersonalizowany, ekologiczny i bardzo na czasie prezent na różnego rodzaju okazje np.: narodziny dziecka, baby shower, Chrzest, urodziny itp.

 

Jak powstało alloello?

 

               Wszystko zaczęło się od chęci zrobienia zabawek dla moich synków. Jako, że sami zaczęli spać w swoim pokoju chciałam, by mieli do usypiania wyjątkowe towarzystwo. W sklepach nie znalazłam nic co przyciągnęło by moją uwagę, poza stertami pluszaków. Moi chłopcy sami wybrali kolory dla swoich króliczków i bacznie obserwowali moją pracę. Dobrze wiedzą, skąd wzięli się ich przyjaciele, z którymi tak jak chciałam sami chcą iść spać i daje mi to ogromną satysfakcję :) 

               Od imion moich dzieci powstała nazwa alloello. „allo” od Alana, a „ello” od Leona, który w tamtym czasie mówił na siebie Elon i tak też chłopców wołaliśmy – Alo i Elo. :)

 

Potem powstawały Króliczki dla rodziny i przyjaciół na "okazje".

I tak koło zaczęło się kręcić .....

 


Teraz rodzina przytulanek alloello stale się powiększa ... :)

 

Praca dla dzieci jest naprawdę bardzo wdzięczna. Fantastyczne jest uczucie, że zabawki uszyte własnymi rękami, dla własnych dzieci, przewróciły mój świat do góry nogami, a teraz mogą cieszyć się nimi i Wasze dzieci :*

 

Naszym ogromnym osiągnięciem jest wybranie alloello finalistą Etsy Design Award 2019 🏆 w kategorii Współpraca kreatywna (spersonalizowane, ręcznie wykonane towary). W tej kategorii tylko 25 produktów na tysiące z całego świata 🌏, a w tym nasz produkt.
Jest to pierwszy w historii globalny konkurs stworzony w celu zaprezentowania najlepszych rękodzielników na Etsy - międzynarodowym rynku rękodzielników z siedzibą w Nowym Jorku! Zwycięzcy zostaną podani we wrześniu 2019. Konkurenci są wspaniali, a ich prace zachwycają!

Pełna lista finalistów https://www.etsy.com/featured/etsydesignawards?ref=ea_august_819n&campaign_label=recommended_features&utm_source=newsletter&utm_campaign=weekly_success_080719-en-US&utm_medium=email&userId=141916059&jobid=38094&batchid=1490

theetsies
  

Napisali o nas:

http://pomyslowamama.pl/

http://angelikes.pl/ 

http://www.mamowymioczami.pl/

http://www.kotwiczki.blogspot.co.uk/

http://pukka-lifestyle.com/

https://www.stylebylena.pl/ 

http://rodzinkazzespolem.blogspot.com/ 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl