FAQ

Czy zabawki alloello są bezpieczne?

Nasze produkty tworzymy zgodnie z normami i wymogami bezpieczeństwa. Pozytywnie przeszły badania wymagane przez Dyrektywe i normy dla zabawek przeznaczonych dla dzieci już od 0-36 miesięcy ✔️Jako jedne z niewielu wykonywanych ręcznie zabawek mają nadany certyfikat CE 

Bezpieczeństwo Waszych pociech już od narodzin oraz wysoka jakość naszych produktów są dla alloello najważniejsze! ❤️❤️❤️❤️

 

Personalizacja na brzuszku - czy może być to dowolne imię?

Tak. Napis na brzuszku może być dowolny. Należy go wpisać w odpowiednią rubrykę lub podać w uwagach do zamówienia. Proszę wziąć pod uwagę, że im dłuższy napis, tym literki będą mniejsze. Maksymalnie 9-10 literek. Napis z tyłu jest wykonywany za dopłatą w wysokości 10 zł. Może to być: data, data z dopiskiem "Roczek", "2 latka" lub inny zatwierdzony przez nas napis, który zmieści się na pleckach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

 

Dlaczego przy króliczku, którego chcę zamówić, nie ma opcji wpisania imienia?

W przypadku, gdy przy wybranym króliczku nie ma możliwości personalizacji, oznacza to, że tkanina na brzuszku jest zbyt ciemna i napis nie będzie dobrze widoczny. Jeśli zależy Ci by króliczek posiadał napis musisz wybrać inny wzór lub skontaktuj się z nami,bo może będzie możliwość zrobienia napisu na uszku.

 

Czy zabawka, którą otrzymam będzie identyczna jak na zdjęciu?

Zabawka, którą zamówisz będzie wykonana na wzór tej na zdjęciu, z tych samych tkanin i w ten sam sposób. Jedyne różnice mogą wyniknąć na skutek przesunięcia wzoru na tkaninie (dostrzegalne jedynie na tkaninach o dużych wzorach). 

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Termin realizacji zamówienia rozpoczyna data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie i wynosi do 5 dni roboczych w przypadku much/spinek/opasek, a do 14 dni roboczych w przypadku zabawek. Jest to czas do nadania przesyłki. Jeśli w zamówieniu są produkty o różnym czasie wysyłki, wiążący jest ten najdłuższy. W okresie przedświątecznym okres ten może ulec wydłużeniu, ale taka informacja zawsze będzie uaktualniona przy produkcie w sklepie. Przesyłki krajowe wysyłane kurierem DPD dostarczane są do 48 godzin od nadania, Paczkomatem zazwyczaj na drugi dzień od nadania. Czas dostarczenia przez Poczte Polską przesyłki zagranicznej nie jest konkretnie określony, ale trwa do około tygodnia. Zabawki są personalizowane, a napis malowany jest przed uszyciem przytulanki, dlatego też czas realizacji jest taki, a nie inny. Zabawki są szyte ręcznie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jakość wykonania jest dla nas najważniejsza. Nie możemy przekładać czasu wykonania ponad jakość.

Jeśli potrzebujesz zabawki wyjątkowo z szybszą dostawą , lub chcesz mieć pewność, że dojdzie na konkretny termin - prosimy o kontakt sklep@alloello.pl, bądź odpowiednią notę przy zakupie.

O czym świadczą niskie stany dostępności produktu?

Zabawki są szyte ręcznie. Aby utrzymać terminy realizacji regulujemy stany dostępności produktów.

 

Czy wysyłacie za granicę?

Oczywiście. Jeśli Twojego miejsca zamieszkania nie ma w wymienionych przez nas opcjach wysyłki - skontaktuj się z nami, dowiemy się o koszty wysyłki.

Czy zabawki można prać?

Tak. Zalecamy pranie ręczne.

 

Czy szyjecie zabawki na indywidualne zamówienie?

Tak. Jeśli chcesz zabawkę w innych zestawieniach kolorystycznych, jak np. zmiana koloru uszka, muchy, kokardki na inne kolory tkanin widoczne na zabawkach w naszym sklepie proszę zapisać zmiany w uwagach do zamówienia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Skąd pochodzą zdjęcia dzieci znajdujące się na stronie?

Wszystkie zdjęcia na stronie, które nie są naszą własnością, są opublikowane po otrzymaniu na to zgody. Udostępnione są też one na naszym Instagramowym profilu, gdzie znajdują się odnośniki do profili z których pochodzą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl