FAQ

Personalizacja na króliczku - czy może być to dowolne imię?

Tak. Napis na króliczku może być dowolny, należy jednak pamiętać, że im dłuższy, tym literki będą mniejsze. Maksymalnie 9-10 literek. Napis z tyłu jest wykonywany za dopłatą w wysokości 5zł. Może to być: data, data z dopiskiem "Roczek", "2 latka" lub inny zatwierdzony przez nas napis, który zmieści się na pleckach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

 

Dlaczego przy króliczku, którego chcę zamówić, nie ma opcji wpisania imienia?

W przypadku, gdy przy wybranym króliczku nie ma możliwości personalizacji, oznacza to, że tkanina na brzuszku jest zbyt ciemna i napis nie będzie dobrze widoczny. Jeśli zależy Ci by króliczek posiadał napis musisz wybrać inny wzór.

 

Czy króliczek, którego otrzymam będzie identyczny jak na zdjęciu?

Króliczek, którego zamówisz będzie wykonany na wzór tego na zdjęciu, z tych samych tkanin i w ten sam sposób. Jedyne różnice mogą wyniknąć na skutek przesunięcia wzoru na tkaninie (dostrzegalne jedynie na tkaninach o dużych wzorach). 

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Termin realizacji zamówienia rozpoczyna data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie i wynosi do 14 dni roboczych do czasu nadania przesyłki. Przesyłki krajowe wysyłane kurierem pocztex 48 dostarczane są do 48 godzin od nadania. Czas dostarczenia przez Poczte Polską przesyłki zagranicznej nie jest konkretnie określony, ale trwa do około tygodnia. Króliczki są personalizowane, a napis malowany jest przed uszyciem króliczka, dlatego też czas realizacji jest taki, a nie inny. Króliczki są szyte ręcznie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jakość wykonania jest dla nas najważniejsza. Nie możemy przekładać czasu wykonania ponad jakość.

Jeśli potrzebujesz króliczka wyjątkowo z szybszą dostawą , lub chcesz mieć pewność, że dojdzie na konkretny termin - prosimy o kontakt sklep@alloello.pl, bądź odpowiednią notę przy zakupie.

O czym świadczą niskie stany dostępności produktu?

Króliczki są szyte ręcznie. Aby utrzymać terminy realizacji regulujemy stany dostępności produktów.

 

Czy wysyłacie za granicę?

Oczywiście. Jeśli Twojego miejsca zamieszkania nie ma w wymienionych przez nas opcjach wysyłki - skontaktuj się z nami, dowiemy się o koszty wysyłki.

Czy króliczki można prać?

Tak. Zalecamy pranie ręczne.

 

Czy szyjecie króliczki na indywidualne zamówienie?

Tak. Jeśli chcesz króliczka w innych zestawieniach kolorystycznych - zapraszamy do kontaktu.

 

Skąd pochodzą zdjęcia dzieci znajdujące się na stronie?

Wszystkie zdjęcia na stronie, które nie są naszą własnością, są opublikowane po otrzymaniu na to zgody. Udostępnione są też one na naszym Instagramowym profilu, gdzie znajdują się odnośniki do profili z których pochodzą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl