ALLOELLO O SOBIE

Alloello jest pracownią artystyczną, w której powstają ręcznie szyte króliczki dla najmłodszych, jak też dla tych starszych :)  Nasze szmacianki to niepowtarzalne zabawki wykonane z wysokiej jakości bawełny, z atestowanym antyalergicznym wypełnieniem. W ich tworzenie wkładamy nasze serce i pasję. Powstają z dbałością o każdy, newet najmniejszy szczegół. Króliczki alloello to wspaniały pomysł na niepowtarzalny, spersonalizowany, ekologiczny i bardzo na czasie prezent na różnego rodzaju okazje. 

 

Jak powstało alloello?

 

               Wszystko zaczęło się od chęci zrobienia zabawek dla moich synków. Jako, że sami zaczęli spać w swoim pokoju chciałam, by mieli do usypiania wyjątkowe towarzystwo. W sklepach nie znalazłam nic co przyciągnęło by moją uwagę, poza stertami pluszaków. Moi chłopcy sami wybrali kolory dla swoich króliczków i bacznie obserwowali moją pracę. Dobrze wiedzą, skąd wzięli się ich przyjaciele, z którymi tak jak chciałam sami chcą iść spać i daje mi to ogromną satysfakcję :) 

               Od imion moich dzieci powstała nazwa alloello. „allo” od Alana, a „ello” od Leona, który w tamtym czasie mówił na siebie Elon i tak też chłopców wołaliśmy – Alo i Elo. :)

 

 

 

Potem powstawały Króliczki dla rodziny i przyjaciół na "okazje".

 

I tak koło zaczęło się kręcić .....:)

 

 

 


Praca dla dzieci jest naprawdę bardzo wdzięczna. Fantastyczne jest uczucie, że króliczki uszyte własnymi rękami, dla własnych dzieci, przewróciły mój świat do góry nogami, a teraz mogą cieszyć się nimi i Wasze dzieci :*

  

Napisali o nas:

http://www.zatrzymujacczas.pl/

http://pomyslowamama.pl/

http://www.mamowymioczami.pl/ - Handmade polskiej mamy podbija serca - post z 22 września 2015

http://www.kotwiczki.blogspot.co.uk/

http://pukka-lifestyle.com/

http://www.zatrzymujacczas.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl