ALLOELLO O SOBIE

Alloello jest marką istniejącą od 2015 roku. W naszej pracowni artystycznej powstają niepowtarzalne ręcznie szyte przytulanki własnego projektu. W ich powstanie wkładamy całe nasze serce i pasję. Powstają z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Priorytetem jest dla nas jakość, dlatego tworzymy zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami bezpieczeństwa, z najwyższej jakości bawełny i z atestowanym antyalergicznym wypełnieniem. Zabawki Alloello wyróżniają się na rynku rękodzieła, ponieważ jako jedne z niewielu mają nadany certyfikat CE i to w przedziale wiekowym 0-3 lat. Poświadcza on, że są bezpieczne dla najmłodszych już od narodzin, ale kochają je też starsze dzieci :). Produkty alloello są wspaniałym pomysłem na niepowtarzalny, spersonalizowany, ekologiczny i bardzo na czasie prezent na różnego rodzaju okazje np.: narodziny dziecka, baby shower, Chrzest, urodziny itp.

 

Jak powstało alloello?

 

               Wszystko zaczęło się od chęci zrobienia zabawek dla moich synków. Jako, że sami zaczęli spać w swoim pokoju chciałam, by mieli do usypiania wyjątkowe towarzystwo. W sklepach nie znalazłam nic co przyciągnęło by moją uwagę, poza stertami pluszaków. Moi chłopcy sami wybrali kolory dla swoich króliczków i bacznie obserwowali moją pracę. Dobrze wiedzą, skąd wzięli się ich przyjaciele, z którymi tak jak chciałam sami chcą iść spać i daje mi to ogromną satysfakcję :) 

               Od imion moich dzieci powstała nazwa alloello. „allo” od Alana, a „ello” od Leona, który w tamtym czasie mówił na siebie Elon i tak też chłopców wołaliśmy – Alo i Elo. :)

 

 

 

Potem powstawały Króliczki dla rodziny i przyjaciół na "okazje".

 

I tak koło zaczęło się kręcić .....:)

 

 

 


Praca dla dzieci jest naprawdę bardzo wdzięczna. Fantastyczne jest uczucie, że zabawki uszyte własnymi rękami, dla własnych dzieci, przewróciły mój świat do góry nogami, a teraz mogą cieszyć się nimi i Wasze dzieci :*

  

Napisali o nas:

http://www.zatrzymujacczas.pl/

http://pomyslowamama.pl/

http://www.mamowymioczami.pl/ - Handmade polskiej mamy podbija serca - post z 22 września 2015

http://www.kotwiczki.blogspot.co.uk/

http://pukka-lifestyle.com/

http://www.zatrzymujacczas.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl